Diagnostyka

Każde badanie USG obejmuje żyły miednicy mniejszej, przymacicza, naczynia biodrowe oraz naczynia układu powierzchniowego i głębokiego kończyn dolnych. W przypadku podejrzenia innej patologii wykonywane jest w tej samej cenie, badanie naczyń znajdujących się w innej okolicy (kończyny górne, klatka piersiowa, okolice krocza).

Konsultacje

Wczesna ocena układu żylnego może zapobiec dalszemu rozwojowi choroby i pozwoli uniknąć inwazyjnych metod leczenia. Podczas konsultacji flebologicznej zbierany jest wywiad lekarski, podczas którego można ustalić początek, a często również – przyczynę problemu.

Konsultacjecena

konsultacja flebologiczna

400 zł

 

 

Zabiegi wewnątrznaczyniowe małoinwazyjne

Małoinwazyjne leczenie wewnątrznaczyniowe to zabiegi wykonywane bez cięć na skórze. Znikome ryzyko i wysoka skuteczność, to najważniejsze cechy, które przemawiają za wyborem tych metod.

Flebolog Warszawa

Nazywam się Łukasz Paluch i jestem lekarzem specjalizującym się w leczeniu chorób naczyń krwionośnych. Od dziecka marzyłem o tym, by zostać lekarzem i dzięki ciężkiej pracy oraz determinacji udało mi się to marzenie spełnić. Dziś, medycyna jest moją największą pasją, a możliwość leczenia rozmaitych schorzeń żył daje ogromną satysfakcję.

Pierwszym krokiem ku spełnieniu marzenia było dostanie się na Warszawski Uniwersytet Medyczny. Tam mogłem jeszcze bardziej rozwinąć swoje zainteresowania i znalazłem dziedzinę, która stała się moim życiem. Postanowiłem związać swoją przyszłość z flebologią i leczeniem chorób naczyń. Jeszcze w trakcie nauki na WUM rozpocząłem edukację w dziedzinie chorób naczyń także na zagranicznych uczelniach medycznych.

Dzięki zdobyciu odpowiednich osiągnięć naukowych, udało mi się zyskać zgodę na indywidualny tok studiów. W ten sposób mogłem poszerzyć swoje umiejętności podczas nauki na hiszpańskim Universidad de Granada. Tam, pod okiem profesora Salvio Serrano Ortega zdobyłem odpowiednią wiedzę, która zapewniła mi możliwość rozwoju oraz dała szansę na podjęcie następnych studiów medycznych.

Po powrocie z Hiszpanii spędziłem w Polsce kolejne dwa lata, szlifując zdobytą dotąd wiedzę. Potem zyskałem możliwość doskonalenia umiejętności praktycznych na prestiżowym Uniwersytecie w Lizbonie. Pracując w Klinice Chirurgii i Chirurgii Plastycznej nabyłem wiedzę z zakresu operowania naczyń krwionośnych.


Łukasz Paluch